2015

State Teams Selections 

U15 NSW Girls  State Team

  • Naomi Duncan

U15 NSW Girls Blues Team

  • Rebecca Janes, Claudia Johnston

U13 NSW Girls Blues Team

  • Kendelle Tait

U13 NSW Boys Blues Team

  • Angus Callinan

State Teams Selections -Indoor

U15 NSW Boys Indoor Team

  • Christian Halyard

U15 NSW Girls Indoor Team

  • Zoe Newman

U14 NSW Girls Invitational Indoor Team

  • Naomi Duncan

State Squad Selections

2015 U18 Boys NSW Squad

  • Christian Halyard,

2016 U18 Boys NSW Squad

  •  Patrick Everett, Christian Halyard, Mitchell Shipp

2016 U18 Girls NSW Squad

  • Rebecca Jane, Claudia Johnston, Zoe Newman

2016 U15 Boys NSW Squad

  • Riley Lloyd, Harry Roberts, Matt Turner

2016 U15 Girls NSW Squad

  • Naomi Duncan

2015 U13 NSW Boys State Squad

  • Angus Callinan

2015 U13 NSW Girls State Squad

  • Kendelle Tait

NSW City / Country Teams

U18 NSW City Vs Country Teams

  • Christian Halyard (City), Mitch Galea (Country)

NSW School Teams

2015 NSW All Schools Team U16

  • Zoe Newman

Sydney South Representative Teams

U18/1 Boys

  • James Arnold, Alec Colquhon, Christian Halyard, Jay Kelly, Kosta Mastros, Mason Neale, James Ritchie, Nick Rose, Matt Sparks, Wade Tonna, Will Vandermaal, Will Watson and Nick Wilde

U18/1 Girls

  • Bella Ancevski, Clare Blayney, Natassja Davidson-Bunch, Analiese Donni, Naomi Duncan, Lily Flynn, Jacqui Gordon, Rebecca Janes, Claudia Johnston, Zoe Newman, Claudia Parry, Kaleah Salmon, Jemma Sears

U18/2 Girls

  • Clare Callinan, Nicole Freer, Lois Pijcke

U15/1 Boys

  • Cameron Bayley, Nic Donni, Josh Gilbertson, Dakota Jattan, Riley Lloyd, Jacob Mifsud, Ryan O’Leary, Matthew Quinlivan, Harry Roberts, Kye Rowley, Mitch Shipp, Matthew Staples, Matthew Turner, William Wong

U15/1 Girls

  • Steph Ancevski, Clare Callinan, Naomi Duncan, Rebecca Janes, Claudia Johnston, Claudia Parry, Kaleah Salmon, Kiara Shaw, Theresa Wilde

U15/2 Girls

  • Andrea Martin

U13/1 Boys

  • Mitch Bardsley, Huon Bollard, Angus Callinan, Aidan Doyle, Blake Hernandez, Kian Johnson, Charlie Johnston, Zac Keelan, Luke Mecham, Hayden Neale, Lachlan O’Leary, Lachlan Prentice, Oliver Turner, Harry Williams

U13/1 Girls

  • Jess Gilbertson, Leilani Innes, Anna Matthews, Kendelle Tait

U13/2 Girls

  • Mackenzie Hughes

U11 Boys

  • Oliver Bollard, Lachlan Duhne, Rory Jarolimek, Kai Morris, Noah Palmer, Keegan Pengilly, Ryan Smee, Lachlan Staples, Finn Wille

U11/1 Girls

  • Kaylah Gibson, Tahlia Gibson, Hope Pengilly

U11/2 Girls

  • Grace Matthews, Kaylee Middleton

Indoor Representative Teams

Sydney Indoor U18/1  Boys

  • Christian Halyard

Sydney Indoor U18/2 Boys

  • Kosta Mastros, Matt Sparks

Sydney Indoor U18/2 Girls

  • Analiese Donni, Jemma Sears

Sydney South Indoor U18 Girls

  • Clare Callinan, Rebecca Janes

Sydney  Indoor U15/1 Boys

  • Nic Donni, Dakota Jattan

Sydney Indoor U15/2 Boys

  • Matt Bardsley

Sydney Indoor U15/1 Girls

  • Naomi Duncan, Claudia Parry

Sydney South Indoor U15 Girls

  • Clare Callinan

Sydney South U13/1 Boys

  • Mitch Bardsley, Huon Bollard, Oliver Bollard, Daniel Bryant, Angus Callinan, Zak Keelan, Keegan Kosteski, Kian Johnson, Lachlan O’Leary

Sydney South U13/1 Girls

  • Leilani Innes, Kendelle Tait

Sydney South U13/2 Girls

 

 

  • Jess Gilbertson, Mackenzie Hughes, Hope Pengilly

School Representative Teams

Sydney Archdiocese Teams

  • Hope Pengilly, Kaylee Middleton, Kaylah Gibson, Kendelle Tait, Mackenzie Hughes
  • Mitchell Bardsley

PSSA Boys Mackillop Team

  • Mitchell Bardsley

PSSA Girls Mackillop Team

  • Kendelle Tait

PSSA Girls Combined Independent Schools (CIS) PSSA Team

  • Leilani Innes

PSSA Boys South Coast Team

  • Huon Bollard

PSSA  Boys Sydney East Team

  • Kian Johnson, Charlie Johnston, Zak Keelan, Adrian Martin, Sebastian Parry, Lachlan Prentice, Lachlan Staples, Oliver Turner, Harry Williams

PSSA Girls Sydney East Team 

  • Holly Johnson

Combined Catholic School Girls – U16 Team

  • Claudia Parry, Kaleah Salmon

Combined Catholic School Girls – Open Team

  • Lily Flynn

CHS Boys Sydney East Team

(Work in Progress – Names not published yet on Sydney East Website)

  • Christian Halyard, Mason Neale, Matt Sparks, Harry Roberts

CHS Girls Sydney East Team 

(Work in Progress – Names not published yet on Sydney East Website)

  • Natassja Davidson-Bunch, Naomi Duncan, Claudia Johnston,